Zdrowie pod choinkę
ZDROWIE
zespół Medi Raju
2017-12-11 11:56
57710
Paczka ze zdrowiem dla mamy, taty, żony, męża... opcji może być co niemiara. Chodzi o badania i terapie w prezencie świątecznym dla bliskiej osoby. Voucher do zrealizowania we wszystkich specjalnościach medycznych w Medi Raju. Szczególnie poszukiwany? Rehabilitacyjny.
Zdrowie w połączeniu z atrakcyjnym podarunkiem? Jak najbardziej. Medi Raj przy Górczyńskiej ma sposób na satysfakcjonujący obie strony – i darującego, i obdarowywanego – prezent świąteczny. O nietrafionej paczce nie może być mowy.
Z rejestracji mamy informację, że obowiązują dwa warianty vouchera – kompleksowy albo na wybrany masaż bądź zabieg. W przypadku wyboru szerszej opcji, pacjent otrzymuje pełną diagnostykę przeprowadzoną przez specjalistę rehabilitacji ruchowej – oceni stan pacjenta i zaproponuje odpowiednią terapię. Oczywiście chory prowadzony jest aż do momentu wyzdrowienia. Vouchery świąteczne obowiązują dla wszystkich dostępnych usług medycznych w Medi Raju, również urologii, kardiologii i innych. – W ramach zaproszenia oferujemy wizytę u każdego specjalisty przyjmującego w naszej placówce – podkreśla Szymon Jankowski, manager Centrum Medycznego przy Górczyńskiej.
Co istotne, pacjent odwiedzający przychodnię z voucherem jest traktowany priorytetowo – to znaczy, że pierwszy wolny termin jest właśnie dla niego. W Medi Raju zapewniają, że nie będzie czekał na wizytę dłużej niż siedem dni. Vouchery w formie drukowanej dostępne w rejestracji MR przy Górczyńskiej 17.
Nowa ulga bez bólu: suche igłowanie
Wybierając voucher świąteczny warto skorzystać z nowatorskiego zabiegu, już dostępnego w Medi Raju – niweluje włókna mięśniowe o wzmożonym napięciu (tzw. punkty spustowe). Terapia już popularna na zachodzie Europy, obecnie dostępna także w Gorzowie. To nieinwazyjna, bezbolesna metoda leczenia dająca błyskawiczne rezultaty. Radykalna poprawa stanu zdrowia następuje już po pierwszym 45-minutowym zabiegu. Dwie sesje stawiają pacjenta na nogi.
Wyjaśnijmy, główną przyczyną powstania mięśniowo-powięziowych punktów spustowych są przeciążenia układu ruchu, urazy, naciągnięcia, długotrwała praca statyczna. Duży wpływ ma także stres, napięcie emocjonalne, problemy metaboliczne, niedobór witamin i mikroelementów. Wspomniana nowatorska metoda leczenia przypomina akupunkturę z tą różnicą, że jest absolutnie bezbolesna.
Komentarze: