Praca dla fizjoterapeutki i rejestratorki medycznej

Z MIASTA

ogłoszenie
2018-06-05 10:00
4688

Prywatne centrum rehabilitacji oraz centrum medyczne poszukuje kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTKA
miejsce pracy: Gorzów / osiedle Górczyn

zakres obowiązków:
wykonywanie zabiegów kinezyterapeutycznych, fizykoterapeutycznych, masażu
prowadzenie dokumentacji ćwiczeń i zabiegów fizjoterapeutycznych
doskonalenie swojej wiedzy i umiejętności

wymagania:
dyplom magistra fizjoterapii lub licencjat fizjoterapii
mile widziane doświadczenie w pracy z pacjentem
sumienność i wysoka kultura osobista

Praca od poniedziałku do piątku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na marketing@medi-raj.pl z dopiskiem:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

oraz na stanowisko

REJESTRATORKA MEDYCZNA
Prywatne centrum medyczne w Gorzowie (osiedle Górczyn) zatrudni rejestratorkę medyczną / recepcjonistkę

opis stanowiska:
osobista i telefoniczna obsługa pacjenta
udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych usług
gromadzenie, segregowanie i archiwizacja dokumentacji medycznej
prowadzenie ewidencji wykonywanych usług medycznych, wystawianie faktur, przyjmowanie płatności, realizacja i odbiór zamówień
obsługa poczty email

wymagania:
wysoka kultura osobista i nienaganna aparycja
dyspozycyjność (praca w systemie dwuzmianowym)
znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność
znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana
doświadczenie w pracy na stanowisku recepcjonistki medycznej
gotowość podjęcia pracy

oferujemy:
stabilna współpraca w oparciu o umowę o pracę

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych